Dámské punčocháče 

Punčocháče stokrát jinak Punčocháče původně vznikly jako funkční produkt z tehdy módních...  Více

Punčocháče stokrát jinak

Punčocháče původně vznikly jako funkční produkt z tehdy módních punčoch. Původně šlo o ryze praktický doplněk, takže estetická stránka nebyla podstatná. Od té doby se mnoho změnilo a punčocháče se staly populárním a vysoce módním doplňkem. V dnešní době existuje bezpočet variací na téma punčocháče. Plní funkci estetickou, ochrannou, tepelnou a také zdravotní. Nenajdete snad ženu, která by je neměla ve svém šatníku a která by je ráda neoblékla. Jen materiálů, ze kterých se vyrábějí, bychom mohli vyjmenovat celou řadu. Klasický nylon a lycra, to asi zná každý. Ale trendem poslední doby jsou přírodní materiály. Co takhle zkusit punčocháče z bambusového vlákna?

Punčocháče pro krásu i zdraví

Punčocháče mohou být současně efektní i zdravotní. Není problém pořídit si kompresní punčocháče se zajímavým vzorem nebo punčochové kalhoty hydratující, tvarující či zeštíhlující. V zimě sáhnete po termopunčocháčích, které jednak zahřejí a jednak vypadají nevšedně v kombinaci s vysokými kozačkami a krátkou sukní, neboť jsou často zajímavě vzorované. Nepřeberný výběr klasických modelů pak zahrnuje ultrajemné silonky i ty nejpevnější. Jemnost či pevnost punčocháčů se označuje hodnotu DEN. Čím nižší číslo, tím jemnější materiál.

Punčocháče si zamiluje každá žena

Pryč jsou časy, kdy byly punčocháče barevně omezeny na černé a tělové. Dnes existují snad ve všech barvách, které vás napadnou. Módním hitem jsou také takzvané neviditelné punčocháče. Naopak neprůhledné punčocháče vypadají na první pohled jako legíny s chodidlem. Prostě každý si najde své a eshop S-Fashion.cz mu k tomu pomůže. Naleznete zde punčochové kalhoty o různé jemnosti a vybírat můžete z téměř 20 odstínů. Stačí se jen rozhodnout, zda váš výsledný vzhled má působit spíše usedle, nenápadně, seriózně nebo spíše rafinovaně či trochu vyzývavě. Ve výčtu různých typů punčocháčů nesmíme totiž opomenout ani takzvané „Strip panty“, které vznikly spojením punčoch s podvazkovým pásem a punčocháčů. Výsledek nenechá žádného muže v klidu. Eshop S-Fashion.cz byste měly ukázat i svým drahým polovičkám. Mohou si v něm vybrat z široké nabídky trendy pánského oblečení, kde mohou nalézt kupříkladu pánské mikiny a další.
1 - 11 z 11 položek