Pánské džíny 

Pánské džíny – nezbytný kus oděvu Asi jen velmi obtížně bychom hledali muže, kterému v šatníku...  Více

Pánské džíny – nezbytný kus oděvu

Asi jen velmi obtížně bychom hledali muže, kterému v šatníku chybí pánské džíny. Z tohoto oděvu se postupem času stal naprosto nepostradatelný kousek, který vyniká hlavně svou univerzálností. S výjimkou některých společenských událostí, kde je předepsaný dress-code, je můžete obléknout prakticky kamkoliv. Džíny jsou standardní oděv do práce nebo do školy, ale často slouží i jako domácí oděv, oblečení do přírody nebo na sport či pracovní oděv. Džíny různých střihů a barev jsou také ideálním oblečením na diskotéky, ale i na rande. Prostě je můžete nosit denně, kamkoliv jdete.

Pánské džíny, to je nesmrtelná klasika

Pánské džíny se objevují v šatníku mužů už přes 160 let, i když původně plnily především funkci pracovních kalhot. Postupem času se nicméně vyvinuly ve veskrze módní kus oblečení, který se dnes vyrábí v celé řadě střihů, od klasických stylových a pohodlných přes moderní slim či skinny, které těsně obepínají nohy až po baggy džíny, které jsou oblíbené hlavně u mladých mužů. Rovněž barevná škála pánských džínů je v dnešní době poměrně široká, od klasického tmavého denimu přes světlé džíny nebo vyšisované modré až po bílé, černé, šedé či odstíny hnědé.

Pánské džíny pro každý den a každou příležitost

V nabídce internetového obchodu S-Fashion.cz se vyskytuje široké spektrum pánských džínů moderního střihu a nejrůznějších barev. Nechybí zde ani mezi mládeží populární roztrhané džíny nebo džíny se záplatovým efektem. Milovníci pohodlí sáhnou určitě po džínech s elastickým pasem se šňůrkou nebo džínech ve stylu Harlem Fit. Jedná se o vysoce kvalitní džíny německých značek MYtrends a Behype. Mezi oblíbené kousky patří i několika kapsové džíny se zipy na nohavicích nebo džíny s nášivkami na zadních kapsách. Stačí si prostě jen vybrat. Zejména vyznavači Hip-Hopu a moderního životního stylu inspirovaného hudbou se však oblíkají zcela odlišně. Nebojte se, S-Fashion.cz myslí i na vás! Naleznete u nich široký výběr stylových pánských tepláků.
1 - 24 z 85 položek