Pánské kalhoty 

Pánské kalhoty – elegantní i praktické řešení pro muže Pánské kalhoty jsou bezesporu jakousi...  Více

Pánské kalhoty – elegantní i praktické řešení pro muže

Pánské kalhoty jsou bezesporu jakousi elegantnější alternativou pánských džínů. Pokud jde o nabídku střihů, výběr barev a použitých materiálů, dá se říct, že je prakticky nekonečná a nevyčerpatelná. Pánské kalhoty mají nepochybně nespočet možností využití a nosí je, alespoň občas, úplně každý muž. Klasickou variantou jsou samozřejmě elegantní formální kalhoty, které jsou primárně určeny do společnosti či na obchodní jednání, ale v kombinaci s méně formálním sakem či designovou košilí je možné je využít i na běžné nošení.

Pánské kalhoty, které sluší doslova všem

Na každodenní nošení jsou určeny neformální pánské kalhoty z různých materiálů, dle ročního období. Lehčí materiály, často nemačkavé, a volnější střihy jsou určeny zejména pro letní období, a skvěle se doplňují lehkými košilemi s krátkým rukávem nebo elegantním tričkem. Kalhoty z pevnějších materiálů připomínajících džínovinu jsou vhodné pro celoroční nošení. Ideálně k nim sedne sportovní košile, jednobarevná košile v kombinaci se sportovním sakem nebo jakékoliv tričko s krátkým či dlouhým rukávem, či sportovní bunda dle počasí a nálady.

Pánské kalhoty v různých designech

Pánské kalhoty jsou v podstatě evergreenem. V nabídce eshopu S-Fashion.cz jsou vysoce kvalitní bavlněné kalhoty značky Behype různých barev, které svým klasickým stylem sedí každému a při žádné příležitosti jimi neuděláte chybu. Naleznete zde také oblíbené kalhoty kapsáčového stylu s elastickým zúžením v oblasti kotníků v praktických šedých a hnědých odstínech. A nechybí ani varianta moderních slim kalhot s efektivními kapsami. Chcete být za frajera, drsňáka nebo pohodáře? Vyberte si sami a pamatujte, že člověk by měl být především sám sebou a podle toho se oblékat. Kromě pánských kalhot dokáže S-Fashion.cz zaujmout také nabídkou pánských tepláků vhodných nejen na domácí nošení.
1 - 10 z 10 položek