Pánské košile 

Pánské košile – oblečení, které nestárne Pánské košile patří mezi jednu z nejstarších částí...  Více

Pánské košile – oblečení, které nestárne

Pánské košile patří mezi jednu z nejstarších částí oblečení vůbec. Postupem času se vyvinula v důležitou součást pánského šatníku. Ještě nedávno byla pánská košile považována za veskrze formální část oděvu. V dnešní době se jedná o součást oblečení, která je vhodná pro jakoukoliv příležitost. Košile získala, dá-li se to takto říci, zcela jiný rozměr než tomu bylo před několika lety. Kromě standardních pánských košil klasického střihu, jsou dnes oblíbené vypasované košile vyznačující se kombinací několika barev, designově vyladěné do posledního detailu. Mladistvý vzhled pánských košil je pak doladěn aplikací nápisů a nášivek.

Pánské košile pro muže se smyslem pro eleganci

Z minulosti existuje celá řada pravidel pro pánské košile. Dle nich je důležité rozlišovat střih, barvu a materiál dle příležitosti, pro kterou je košile určena. Formální a business košile jsou především jednobarevné a často se doplňují kravatou. Nicméně kategorie volnočasových košil je mnohem uvolněnější. I zde se objevují různé střihy, nejoblíbenější je však vypasovaný slim střih, který skvěle sedí jak ke kalhotám, tak i k džínsům různých barev a střihů. Vždy je výsledkem dokonalý vzhled muže, který chce být viděn a obdivován.

Pánské košile dávají mužům sex-appeal

Chce-li se muž cítit uvolněně, sáhne po tričku, ale chce-li zaujmout a být za muže, který si umí vybrat, jsou ideální volbou originální pánské košile. Jednobarevná košile s výraznými aplikacemi nebo kostkované košile s odlišnými výraznými manžetami a límečkem, to jsou varianty, které nenechají chladnou žádnou ženu. Eshop S-Fashion.cz má ve své nabídce jak formální košile značky Nordic, tak nápadité mladistvé košile značky MYtrends a Behype. Nenechte se tedy svazovat konvencemi a vsaďte na osobitost. Kromě toho, eshop S-Fashion.cz se pyšní také výběrem módních pánských mikin, které by neměly uniknout vaší pozornosti.
1 - 24 z 38 položek