Pánské mikiny 

Pánské mikiny jsou ideální volbou pro sport i odpočinek Stylové pánské mikiny jsou...  Více

Pánské mikiny jsou ideální volbou pro sport i odpočinek

Stylové pánské mikiny jsou nepostradatelným kusem oděvu, který může muž vzít do každého počasí, a jsou vhodné pro každé roční období. Jsou nejen kusem oblečení, které plní zateplovací funkci a navíc vynikají i nápaditým designem. Vhodné jsou pro celou řadu příležitostí, ať již jde o volnočasové aktivity, výlety do přírody, sportovní činnost nebo například o cestu do školy nebo do práce. Na stránkách eshopu S-Fashion.cz můžete zvolit to nejlepší pro vás.

Pánské mikiny se neobnosí

Pánské mikiny jsou na trhu k dispozici v nepřeberných variantách. Oblíbené jsou u všech mužů, napříč věkovými kategoriemi. Starou dobrou klasikou jsou mikiny bez kapuce, buď volnějšího nebo vyštíhleného střihu, v různých barvách. Mladistvý vzhled pak dodává mikinám velmi oblíbená kapuce, která může být zvýrazněna odlišnou barvou či materiálem, a různé efekty nápisů nebo více či méně nápadný design. Nápaditou a neotřelou variací na téma kapuce jsou také velké šálové límce s rozhalenkami, zipem nebo se zapínáním na knoflíky.

Pánské mikiny – vyberte si a řekněte, kým jste

Některé pánské mikiny jsou vyloženě sportovního střihu a připomínají spíše vylepšené moderní teplákové bundy, jiné jsou ovšem spíše volnější obdobou svetrového typu. Liší se také použitým materiálem. Může jít o teplejší variantu trička s dlouhým rukávem, ale patří sem i mikiny, které samy o sobě mohou sloužit v chladnějších dnech jako svrchní oděv. Nejobvyklejší variantou jsou mikiny přes hlavu, ale poslední dobou se často objevují i mikiny rozepínatelné, především na zip, který bývá módně umístěn šikmo. Různé barevné variace a kombinace pak dodávají svým majitelům různou image, od rebela po nedbalého elegána či ležérního pohodáře, takže váš výběr o vás může mnohé vypovědět. Eshop S-fashion.cz připravil zajímavou nabídku i pro ty, kteří chodí rádi kompletně sladěni. Široký výběr pánských teplákových souprav si žádá pozornost všech vyznavačů Rapu, Hip Hopu a dalších moderních stylů oblékání.
1 - 24 z 43 položek