Pánské šortky 

Pánské šortky pro pocit volnosti Především na dovolené nebo na výletech užije každý muž pánské...  Více

Pánské šortky pro pocit volnosti

Především na dovolené nebo na výletech užije každý muž pánské šortky. Co od nich pánové očekávají? Hlavně pohodlí a volnost. Proto muži sáhnou vždy po tom nejpohodlnějším kousku oblečení, který poskytuje dostatek prostoru pro pohyb, je lehký a vzdušný. Vždyť léto přímo vybízí ke sportu či jiným volnočasovým aktivitám a pro tyto účely jsou šortky tím nejvhodnějším oděvem. Samozřejmě, že kromě délky nohavic jsou důležitá i další kritéria, jako materiál, který by měl v létě spíše chladit a hlavně sát dobře pot.

Pánské kraťasy jsou stále žádanější

Obliba letního oblečení, mezi které patří hlavně pánské kraťasy, stále roste. Souvisí to zejména s tím, že na každém kroku se setkáváme s nejrůznějšími omezeními a předpisy. V zaměstnání je výběr oblečení často usměrněn vnitřními předpisy firmy nebo úřadu, takže ve svém volném čase ocení každý právě takový oděv, který mu poskytne co největší svobodu a komfort. Tedy takové oblečení, v němž se nepotí a může se volně pohybovat.

Pánské šortky nejsou určeny jen pro sport

Vybírat pánské šortky lze dle použitého materiálu, střihu a také účelu použití. Mezi nejoblíbenější délky patří kraťasy ke kolenům nebo těsně pod ně a vysoké popularitě se těší zejména kraťasy džínové, které můžete vzít prakticky kamkoliv – na vycházku, do lesa nebo třeba na koupaliště. Většinou se jedná o klasický střih, ale fantazii se meze nekladou, tudíž lze koupit džínové šortky prakticky stejných typů, jako běžné džíny. Sportovnější variantou jsou pak kraťasy z příjemného teplákovitého materiálu, jejichž pohodlí zvyšuje volnější střih či pružný pas na stahovací šňůrku. Nezbytnou součástí je také dostatek kapes, bez kterých se žádný muž neobejde. V eshopu S-Fashion.cz naleznete obě tyto varianty pánských šortek a také elegantnější typy, klasické střihy a tlumené barvy – tady už pak chybí jen sportovní košile a dokonalý outfit pro letní den je na světě. Dáváte-li přednost spíše dlouhým kalhotám nebo teplákům, nezoufejte předčasně. V nabídce eshopu S-Fashion naleznete například stylové pánské tepláky a mnoho dalšího.
1 - 24 z 32 položek