Pánská trička - dlouhý rukáv 

Pánská trička s dlouhým rukávem – proč bychom to nezkusili? Pánská trička s dlouhým rukávem...  Více

Pánská trička s dlouhým rukávem – proč bychom to nezkusili?

Pánská trička s dlouhým rukávem jsou vlastně jakýmsi předstupněm k pánským mikinám. Přesně pro ten čas, kdy už není teplo na krátký rukáv a ještě není dost chladno. Takže ideální pro letní večery, kdy už se ochlazuje, jarní dny a začínající podzim. Anebo v kombinaci s pánskou vestou, sportovním sakem nebo bundou je klidně využijete po celý rok.

Pánská trička s dlouhým rukávem – trendy a cool

Pro pánská trička s dlouhým rukávem platí v podstatě totéž co pro mikiny či trička s krátkým rukávem. To znamená, že můžete například zvolit jednoduchou strohou variantu jednobarevného trička nebo trička s nenápadným proužkem či nápisem, popřípadě kombinaci jednoduchého trička s odlišnou barevnou vsadkou ve “V” výstřihu. To o vás říká, že nechcete být středem pozornosti a zaujmout chcete spíše svou osobností a ne výrazným oblečením. Pokud však na sebe chcete mermomocí upozornit, vyberte si stylové tričko s designovým vzhledem, ať už s límečkem nebo bez, klidně i výraznějších barev nebo lehce plísňového vzorku. Zajímavou volbou pak je tričko s dlouhým rukávem, imitující například bundu či rozepínací svetr. Všechny tyto varianty naleznete na jednom místě, na www.s-fashion.cz, kde můžete vybírat z různých velikostí a nepřeberného množství barevných možností.

Pánská trička s dlouhým rukávem – individualitou po celý rok

Pánská trička s dlouhým rukávem jsou určena pro každého, bez ohledu na věk. Cítit se v nich budete dobře ať už je vám 16 nebo 60. Nebuďte skromní! Vybírejte podle své aktuální nálady a mějte na paměti, že správně se rozhodnout dokáže jen opravdový muž. Koneckonců není vždy nutné volit mezi konzervativní a extravagantní variantou. Poměrně často lze najít alternativu, která spojuje pohodlí, eleganci a originalitu. Zajímavou nabídkou vás ale zcela určitě dokáží zaujmout také například módní pánské mikiny.
1 - 24 z 30 položek