Pánské tepláky 

Pánské tepláky pro odpočinek i sport Pánské tepláky jsou určeny nejen pro aktivní či občasné...  Více

Pánské tepláky pro odpočinek i sport

Pánské tepláky jsou určeny nejen pro aktivní či občasné sportovce, ale i pro milovníky pohodlí a taky lenošení. Nosí je také často ti, kdo chtějí dát ostatním najevo svůj pohodový životní postoj. Lehce nedbalý styl a pohodlný, příjemný materiál, to všechno z nich činí kus oblečení, který lze vzít do přírody, na hřiště nebo se v nich jen tak válet doma u televize. Nuda, nuda, šeď, šeď...to už u tohoto oděvu dávno neplatí.

Pánské tepláky – oblíbené a pohodlné

Pánské tepláky jsou v současné době populárním kusem oblečení, které koupíte v různých designových alternativách. Oblíbená a populární je maskáčová varianta. Pro méně extravagantní jedince jsou možností volby jednoduché nenápadné tepláky v univerzálních barvách. Chcete-li však zaujmout a toužíte-li po tom, aby o vás lidé mluvili, zvolte nápadnou variantu s výraznými barevnými vzory na nohavicích. Rozhodně se není třeba bát, že kdo nosí tepláky, bude považován za křupana, jako tomu bylo před lety.

Pánské tepláky nemusí být nudné

Pánské tepláky však nemusí být pouze klasického střihu, tak jak je všichni známe. Poslední dobou se stávají populárními takzvané baggy nebo harém tepláky. Jejich originální volný střih umožňuje využít tuto módní alternativu standardních tepláků při všech oblíbených aktivitách. Internetový obchod S-Fashion.cz osloví svou nabídkou bezesporu každého, protože nabízí tepláky pro všechny a to doslova. Méně nápadná, spíše klasická varianta tepláků značky Behype je určena asi hlavně pro konzervativnější sportovce. Podobné typy naleznete sice i u další nabízené značky MYtrends, ale zde hraje prim spíše nápadnější a výraznější styl. Kromě více či méně výrazných vzorů, které pokrývají z valné části obě nohavice jsou zde i tepláky s odnímatelnými kšandami. K pořádným teplákům patří také odpovídající mikina. Značkové pánské mikiny jsou též součástí široké nabídky módního oblečení eshopu S-Fashion.cz.
1 - 24 z 58 položek