Katalog

Velikost
Typ punčocháčů
Výrobce

Dámské nadkolenky 

Nadkolenky – vychvalované i zatracované Málokterý kus dámského oblečení vzbuzuje tolik...  Více

Nadkolenky – vychvalované i zatracované

Málokterý kus dámského oblečení vzbuzuje tolik rozporných reakcí jako právě nadkolenky. Často můžete slyšet názory typu, že nosit nadkolenky je dětinské a směšné. Proto je také řada lidí odsuzuje. Bojí se totiž, aby se jim ostatní nesmáli. Na druhou stranu stejné nebo i větší množství žen si je nemůže vynachválit. Nad škarohlídy mávnou rukou a klidně zařadí nadkolenky do svého šatníku. Všem tak dávají najevo, že život je zábava a móda jakbysmet. Jsme hravé a věčně mladé.

Nadkolenky, hit poslední doby

Nadkolenky se dostávají v poslední době do popředí a jejich obliba stále vzrůstá. Standardní délka nadkolenek je dle očekávání pár centimetrů nad kolena. Kombinovat je můžete se sukní, kraťasy, šaty nebo dlouhým trikem či svetrem. Rozhodně je to pro vás výzva. Tak se jí nebojte a ukažte, že na to máte! Jen se nezapomeňte držet základního pravidla, že mezi nadkolenkami a topem musí být vždy alespoň několik centimetrů volného místa. Nadkolenky pochopitelně vypadají dobře i v kombinaci s vysokými kozačkami, kdy nadkolenky pár centimetrů vykukují. Pokud však chcete vypadat elegantně a trendy, volte spíše tlumené a tmavší barvy. Jasné a veselé barvy by mohly působit opravdu trošku dětinsky a infantilně.

Nadkolenky okouzlí ženy i dívky

Nadkolenky jsou dnes módním hitem u nás i v zahraničí. Klasické varianty nadkolenek mohou být různě modifikovány. Bývají často i různě zdobené, například mašličkou nebo krajkou. Jednobarevné i vzorované, hladké nebo síťované, to jsou nejčastěji nabízené varianty. Pro chladnější dny je lepší sáhnout po teplejších nadkolenkách, které vás také zahřejí. V každém případě jde o neotřelý a nápaditý doplněk, který z vašeho outfitu učiní originální záležitost. Nadkolenky nemohou chybět ani v nabídce eshopu S-Fashion.cz. Jde o vysoce kvalitní produkty značky Gabriella, které si určitě zamilujete. Dámské doplňky nejsou zdaleka jediným zbožím, které může eshop S-Fashion.cz nabídnout. Z pánské sekce v něm naleznete například výběr pánských mikin a další módní oblečení.
1 - 3 z 3 položek