Jak postupovat při výměně zboží zdarma - Česko

Jste ze Slovenska? Pro informace o možnostech a podmínkách výměny zboží pro Slovensko klikněte zde.

Pokud Vám nevyhovuje velikost nebo chcete zboží vyměnit za jiné, máte právo tak učinit do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku. Zboží musí být nové a nenošené, nesmí jevit známky opotřebení, používání či praní, třeba se štítky a visačkami. Zpětné zasílání zboží je možné pouze v původním stavu bez známek užívaní.

Prosím dejte nám vědět o tom, že máte zájem o výměnu zboží. Nejlépe mailem na vymena@s-fashion.cz nebo dle odkazu  https://www.s-fashion.cz/napiste-nam

  1. Napište nám do mailu nebo formuláře číslo faktury a název zboží, které chcete vyměnit. Taky dejte nám vědět za jakou velikost nebo za jaký jiný model chcete zboží vyměnit. Tak uskutečníte nám možnost co nejdřív rezervovat pro Vás ten kus, za který byste chtěli zboží vyměnit.
  2. Jakmile zjistíme, že máme zboží na výměnu, potvrdíme Vám to zprávou do emailu a zašleme Vám nové zboží. Kurýr společnosti DPD Vám jej přiveze a balíky si jenom vyměníte.   
  3. Zboží prosím zabalte tak, aby se nepoškodilo pří zasílání. Do balíku prosím Vás dejte papír s číslem faktury. Zpětné zasílání zboží je možné pouze v původním stavu bez známek užívaní.

 

Při výměně zboží využíváme služby kurýrní společnosti DPD.

Zboží na výměnu zasíláme v den zasílání Vám potvrzení o výměně nebo následující pracovní den. Na Vás jíž bude jenom to, abyste si s kurýrem balíky vyměnili.

 

       Máte otázky nebo preferujete telefonický kontakt – jsme Vám k dispozici na telefonu +420 777 034 319 a rádi odpovíme na Váši dotazy.

Jste ze Slovenska? Pro informace o možnostech a podmínkách výměny zboží pro Slovensko klikněte zde.