O nás

S-Fashion.cz je internetový obchod zaměřený na prodej módního oblečení.

Cílem tohoto e-shopu je nabídnout zákazníkům maximálně široký sortiment kvalitního zboží za velice dostupné ceny. Jsme exkluzivním distributorem německé firmy «Mytrends Textilhandels GmbH», která je výrobcem pánského oblečení pod obchodními značkama Behype a MYtrends. Spolupracujeme jenom z výrobci zboží. Veškeré námi nabízené zboží je nové a originální.

Zboží máme skladem v České republice k okamžitému dodání. Expedice zásilek provádíme příští (maximálně druhý) pracovní den po zaplacení nebo po objednávce na dobírku. Zasíláme Vám zboží  každý den kromě soboty a neděle. Pokud by nastala situace, že objednané zboží neobdržíte do týdne od zaplacení (nebo od objednání na dobírku) tak nás prosím kontaktujte, abychom Vám mohli pomoct dohledat zásilku na poště. V zásilce každý zákazník obdrží fakturu, která je zároveň dodacím listem, dokladem o zaplacení zboží i záručním listem. Platbu zboží doporučujeme Vám provádět přes platební bránu GoPay.

Můžete taky platit převodem v Kč na náš bankovní účet  8109557001/5500 nebo v hotovostní při převzetí zásilky (dobírka). Platbu za zboží očekáváme do 7 dní. Pokud pro Vás tato lhůta nebude vyhovující, kontaktujte nás prosím e- mailem, abychom o této skutečnosti věděli. Náklady na přepravu hradí kupující. Pří nákupu nad 2000 Kč poštovné je ZDARMA.