Pánské polo-trička - dlouhý rukáv

Pánská polo trička s dlouhým rukávem vám na našem e-shopu s oblečením nabízí známá i nové, a tím pádem neotřelé značky. Barevné spektrum je akurátní a kombinace těchto faktorů dělá z naší nabídky záruku výběru pro každého.

Nejprodávanější

Cena

599600
1599600

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 19
19 položek celkem

Pánská polo trička s dlouhým rukávem jako střední cesta elegance

Díky tomu, že jde o de facto pánská trička s dlouhými rukávy s prvky košile – límečkem a knoflíky – jsou polo trička velmi vhodnou volbou pro zlatou střední cestu v oblékání. Nejedná se o sortu čistě elegantního oblečení, takže mezi záplavou všedních stylů vyniknou polo trika tak akorát.

Nekvalitní bavlna rychle ztrácí na svých kladných vlastnostech.

Neriskujte a raději u nás vsaďte na zákazníky prověřená, kvalitní pánská polotrička!

Bavlněný komfort

Naše polo trička jsou primárně vyrobena z bavlny, díky čemuž poskytují zákazníkovi všechny její výhody, mezi které se řadí především vysoká odolnost proti mechanickému poškození (natržení, vytahání látky apod.), ale také její funkčnost – prodyšnost a absorpce vlhkosti. Díky těmto vlastnostem se z našich pánských triček stává ideální oděv nejen do společnosti, ale i pro volnočasové aktivity.

Doporučuje se prát na nižší teploty – okolo 30° C. Ačkoliv je bavlna velmi odolný materiál, časté praní na vysoké teploty by se mohlo zbytečně podepsat na kvalitě oblečení, a to i když se jedná o jakostní materiál.

Kde se vlastně vzala polo trika?

S prvním nápadem přišel jistý obchodník a tenista na začátku dvacátého století. Možná by vás překvapilo, že prve šlo vlastně o neslušné oblečení. Že se jedná o původně sportovní oblečení, to jste možná povědomě tušili.

Tehdy se totiž tenis hrál v košili a asi si umíte představit, jak to bylo nepohodlné. A tak náš milý obchodník a tenista přišel s tímto nápadem. Tenisovému svazu se to moc nelíbilo, nicméně na trhu s pánským oblečením vyhrála polo trika na plné čáře.

Vydejte se cestou neformální elegance a najděte se ve stylu smart casual!

Probuďte v sobě moderního gentlemana s našimi polo tričky!

Zpět do obchodu