BLACK FRIDAY! SLEVY až 50% na vše jen do 30.11.2023 - Výměna přes Zásilkovnu je ZDARMA do 14 dnů

Pánské tepláky s nizkým sedem

V našem e-shopu s oblečením naleznete pánské tepláky s nízkým sedem ve velikostech od S až po XXL.

Pánské tepláky s nízkým sedem – Jaké materiály u nás používáme?

Díky kombinaci materiálů polyesteru (80%) a bavlny (20%) získáváte z našeho e-shopu tepláky z kvalitní funkční tkaniny se všemi jejími benefity.

Vysoký podíl polyesteru zaručuje pánskému oblečení z naší nabídky značnou odolnost vůči světlu a povětrnostním podmínkám. Navíc jej nemusíte dlouho sušit – vlhkost se rychle odpařuje. Díky tomu také nehrozí nepříjemné potíže, jako je pokles pevnosti látky.

Za pomoci kombinace s přírodními vlákny bavlny bylo výrobci dosaženo lehkosti, snížené mačkavosti, pevnosti a trvanlivosti. Tepláky nemají tendenci ztrácet při častém praní tvar.

Nedělejte kompromisy!

Požadujte kvalitu, pohodlí a styl!

Chtějte kvalitní pánské tepláky s nízkým sedem!

Tepláky s nízkým sedem pro pány vedoucí aktivní životní styl

Pánské tepláky se obecně díky svým elastickým vlastnostem skvěle hodí pro sportovní i jiné volnočasové aktivity. Ale proč volit právě ty s nízkým sedem? Není nad to se při volnočasových aktivitách cítit pohodlně. Toto pohodlí naše tepláky s nízkým sedem zajišťují především ve formě nulového odporu v oblasti třísel a rozkroku.

Módní pánské tepláky s nízkým rozkrokem boří přehlídková mola

Při jejich vzniku kdosi poznamenal, že to nebude dlouho trvat a upadnou v zapomnění. Jenže ono už je tomu několik let a pánské tepláky se sníženým rozkrokem se neustále objevují na ulicích i ve sportovních střediscích. Na svět celebrit, návrhářů a přehlídkových mol se nenávratně podepsala obliba jejich nošení. Hlavně v Hollywoodu si pak tento typ oblečení získal nehasnoucí pozitivní ohlas.

Neutrácejte zbytečně za oblečení, které redukuje volnost vašeho pohybu.

Nenechte se omezovat a vsaďte s námi na tepláky s nízkým sedem!

Zpět do obchodu