Filtr

Výrobca
viac... menej
Cena
1 2
Veľkosť
viac... menej
Farba
viac... menej

Dámské podkolenky

Dámské podkolenky patří do skupiny punčochového zboží, které má v ženském šatníku své stále...  Viac

Dámské podkolenky patří do skupiny punčochového zboží, které má v ženském šatníku své stále místo. V minulosti však nebylo převážnou výhradou žen, jak je tomu dnes. Punčochy nosili otroci při práci a později také šlechta, u které byly punčochy považovány za známku vysokého postavení a bohatství.

Velký rozmach zažilo punčochové zboží po druhé světové válce a od této doby na něj ženy nedají dopustit, v některých případech je dokonce můžeme najít i v pánském šatníku. Zatímco pánové nosí podkolenky zejména při sportování nebo jsou pánské podkolenky součástí národních krojů, u žen je toto punčochové zboží vysoce módní záležitostí.

Dámské podkolenky jsou do jisté míry kontroverzním kouskem a populaci žen rozdělují na dva tábory. Do prvního tábora se řadí ženy, které podkolenky milují a nosí je velmi často ne-li denně, protipólem jsou pak ženy, kterým podkolenky připomínají strohé školní uniformy zahraničních univerzit.

Dámské podkolenky - proč je zařadit do našeho šatníku?

Stylové podkolenky působí velice žensky a nošení může na vzhledu každé ženy ubrat i několik let. Podkolenky nejsou vyhrazeny jen pro školačky a náctileté dívky, slušet budou i dospělým ženám, stačí jen dobře vybrat.

Důvodů, proč podkolenky zařadit do šatníků je hned několik. Jedním z těchto důvodů je to, že podkolenky působí velice svěže a žensky. Nohám bude nejvíce slušet, pokud dívčí podkolenky skombinujeme s plátěnými botami, nejlépe bílé barvy. Tato kombinace bude velice dívčí a svěží a nosit jí můžeme například s úzkou džínovou sukní nebo naopak s volnější sukní áčkového střihu, od věci nebude ani volánková sukně.

Dámské podkolenky ovšem nemusí vzbuzovat pouze vzhled něžné a nevinné náctileté dívenky, ve správné kombinaci dokáží být i pekelně sexy. Sexy vzhledu dosáhneme, pokud podkolenky skombinujeme s kotníčkovými botami na podpatku s uzavřenou špičkou. Chceme-li působit elegantně, zvolíme podkolenky ve stejné barvě, jako boty. Pokud se však odmítáme řídit pravidly a rádi vzbuzujeme pozornost, můžeme zvolit podkolenky i v odlišné barvě. Tato kombinace bude působit rebelsky a dráždivě.

Podkolenky mohou v chladnějších dnech svou nositelku i příjemně zahřát, což je také nesporná výhoda nošení tohoto punčochového zboží.

Kde stylové podkolenky koupit?

V našem internetovém obchodě vám nabízíme elegantní a sexy podkolenky za rozumné ceny – menší výběr kvalitního zboží. V kategorii dámských podkolenek nalezneme nabídku podkolenek různých materiálů a barev.

Zamilujte se do dámských podkolenek i vy

Jak už bylo výše uvedeno, podkolenky patří k neotřelým kouskům dámských šatníku. Nošení podkolenek nám může propůjčit roztomilý a romantický vzhled něžné dívky, stejně jako vzhled sexy femme fatale. Stylové podkolenky nosí ženy ctižádostivé a sebevědomé, zkrátka ženy, které ví, co chtějí a co jím sluší. Objevte naši nabídku dámských / dívčích podkolenek za rozumnou cenu!

 • dámské podkolenky z Lycry s širokou, nestahující gumou, 15 DEN, materiál: 85% polyamid, 15% elastan, délka chodidla 23-27 cm

  1,09€ 1,56€ -30.1923%
  Znížená cena!
  Skladom
 • dámské podkolenky z Lycry s širokou, nestahující gumou, MIkrofibra, materiál: 85% polyamid, 15% elastan, délka chodidla 23-27 cm

  1,09€ 1,56€ -30.1923%
  Znížená cena!
  Skladom
1 - 2 z 2 položiek