Filtr

Výrobca
viac... menej
Cena
7 8
Veľkosť
viac... menej
Farba
viac... menej

Dámské punčochy

Punčochy zapomenuté a znovu objevené Dámské punčochy nalezneme již v hluboké minulosti....  Viac

Punčochy zapomenuté a znovu objevené

Dámské punčochy nalezneme již v hluboké minulosti. Původně sice sloužily hlavně pro zahřátí, ale časem se z nich vyvinul úžasný módní doplněk. Každá opravdová dáma v minulých stoletích vlastnila několik párů těch nejjemnějších punčoch, které se tehdy upevňovaly pomocí podvazků. Jejich hlavním úkolem bylo zaujmout a svádět. Postupem času se zdálo, že budou punčochy nahrazeny pohodlnějšími a snadno navlékatelnými punčocháči. Nicméně, nakonec se ukázalo, že punčocháče nemohou dosáhnout stejně neodolatelného efektu jako punčochy. Punčochy na podvazky ustoupily sice poněkud do ústraní, ale ve vývoji punčoch se objevily nové směry. Obrovskou oblibu si získaly především samodržící punčochy s širokými krajkovými lemy. Naprostou inovací jsou pak neviditelné punčochy nebo punčochy ve spreji, ale to už je jiná kategorie.

Punčochy – elegance pro každou příležitost

Dámské punčochy jsou dnes velmi oblíbené u všech žen. Samodržící lemy jsou naprostým hitem a můžete se rozhodovat mezi decentními nebo naopak bohatě zdobenými krajkovými variantami. Také punčochy nemusí být jen hladké, i když i tato varianta je hodně oblíbená a slaví úspěch, obzvláště pokud jde o lycrové punčochy s leskem. Nicméně vysoce elegantní jsou například jednobarevné punčochy s výšivkou nad kotníkem, která působí velmi svůdně. Rafinované jsou také punčochy se síťovinovým efektem. Kromě toho se do módy vrátily punčochy se švem, které působí efektem dokonale rovných nohou.

Punčochy – hit pro dokonalé nohy

Punčochy jsou zkrátka nezbytným pomocníkem pro perfektní vzhled vašich nohou. Najděte si svůj vlastní styl a uvidíte, že vaše dokonalé nohy ocení každý muž a ostatní ženy budou jen tiše závidět nebo se hlasitě dotazovat, kde jste tento super doplněk koupila. Co třeba na S-Fashion.cz? Určitě vás nezklame. Pánové také rozhodně nepřijdou zkrátka. E-shop S-Fashion.cz dokáže moderně ošatit i náročné muže, kteří si potrpí na stylový outfit. V nabídce mohou nalézt například pánské mikiny, tepláky či teplákové soupravy.
  • dámské punčocháče typu "Strip panty" Gabriella 20 DEN, smyslné spojení punčocháčů a punčoch s podvazkovým pásem, vyrobené z příze LYCRA s polyamidem, zakončené exkluzivní krajkou

    7,25€ 10,36€ -30.0162%
    Znížená cena!
    Skladom
1 položka