Výměna a vrácení zboží

Pokud zboží chcete vrátit nebo vyměnit za jiné, máte právo tak učinit do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku. Zboží musí být nové a nenošené, nesmí jevit známky opotřebení, používání či praní, třeba se štítky a visačkami, v původním obalu (u oblečení jsou visačky jedním z důkazů, že zboží nebylo nošeno). Zpětné zasílání zboží je možné pouze v původním stavu bez známek užívaní.

Jak postupovat při výměně zboží

  1. Prosím dejte nám vědět o tom, že máte zájem o výměnu zboží. Nejlépe mailem na info@s-fashion.cz nebo do kontaktního formuláře.
  2. Napište nám číslo faktury, název zboží, které chcete vyměnit a taky název a velikost produktu, za který chcete zboží vyměnit. Tak uskutečníte nám možnost co nejdřív rezervovat pro Vás ten kus. Prosím Vás pečlivě zabalte zboží, které máte na vrácení, do původního obalu. Pak prosím dejte zboží do poštovního nebo podobného obalu. Do balíku prosím Vás dejte papír s číslem faktury nebo kopii faktury.
  3. Vyberte si pobočku Zásilkovny na www.zasilkovna.cz/pobocky, na přepážce řeknete kód, který najdete ve formuláře pro vrácení zboží. Formulář pro vrácení zboží dáváme do balíku spolu s fakturou a také posíláme jako přílohu do emailu - potvrzení objednávky. Po předání balíku Záslkovně dostanete potvrzení o přijetí. Zasílaní tímto způsobem je pro Vás zcela ZDARMA. Po obdržení od Vás vráceného zboží potvrdíme Vám to zprávou do emailu a zašleme Vám nové zboží na stejnou pobočku Zásilkovny, z které jste poslali nám zboží. V případě chcete poslat zboží jiným způsobem, prosím Vás poslat balík na adresu: Smart Trading & Investment s.r.o., eshop S-Fashion, Ústecká 533/9, 18400 Praha, Česká republika, tel. +420 774 444 006. Po obdržení od Vás vráceného zboží potvrdíme Vám to zprávou do emailu a zašleme nové zboží na Vaši původní dodací adresu.

Jak postupovat při vrácení zboží

  1. Prosím Vás pečlivě zabalte zboží, které máte na vrácení, do původního obalu. Pak prosím dejte zboží do poštovního nebo podobného obalu. Do balíku prosím Vás dejte papír s číslem faktury nebo kopii faktury a číslo bankovního účtu, na který Vám musíme poslat peníze.
  2. Vyberte si nejbližší pobočku Zásilkovny na www.zasilkovna.cz/pobocky, na přepažce řeknete kód, který najdete ve formuláře pro vrácení zboží. Formulář pro vrácení zboží dáváme do balíku spolu s fakturou a také posíláme jako přílohu do emailu - potvrzení objednávky. Po předaní balíku dostanete potvrzení o příjetí. V Zásilkovně nic neplatíte, cenu služby ve výši 49 Kč, Vám odečteme z vrácené částky.
  3. V případě chcete poslat zboží jiným způsobem, prosím Vás poslat balík na naši adresu: Smart Trading & Investment s.r.o., eshop S-Fashion, Ústecká 533/9, 18400 Praha 8, Česká republika, tel. +420 774 444 006. Po obdržení od Vás vráceného zboží potvrdíme Vám to zprávou do emailu. Náklady při zasílání zboží zpět platí kupující. Prosíme neposílejte zboží na dobírku, balíky zaslané na dobírku nepřebíráme.
  4. Peníze za vrácené zboží pošleme na Váš bankovní účet nejpozději 14 dnů od přijetí balíku, ale většinou do 5 pracovních dnů.

Máte otázky nebo preferujete telefonický kontakt – jsme Vám k dispozici na telefonu +420 774 444 006 a rádi odpovíme na Váši dotazy.

Zpět do obchodu